ویلا رویان
شماره تماس
مهندس مشاور
09129523135
09129523135
صفحه اول سايت | مطالب ديگر | خبرهاي سايت | مقالات سايت

ویلا رویان

ویلا رویان

ویلا رویان

ویلا رویان
ویلا رویان


ویلا رویان

مهم‌ترین تفاوت هتل آپارتمان و هتل چیست؟ : به عنوان اولین نکته اشاره کردیم که هتل آپارتمان واژه‌ای را به دنبالش دارد تحت نام آپارتمان، استفاده از این واژه بی‌ارتباط با مفهوم هتل آپارتمان نیست در واقع به این دلیل چنین نامی را برایش انتخاب کرده‌اند که یک واحد آپارتمان مستقل است، برخلاف این که با وارد شدن به هتل‌ها تنها یک اتاق در اختیارتان قرار می‌دهند با انتخاب هتل آپارتمان آن‌چه در اختیارتان قرار می‌گیرد یک سوئیت یا یک واحد آپارتمانی است که به مثابه هتل، بهترین امکانات را دارد و ممتازترین تجهیزات را.

هتل آپارتمان شمال بهترین انتخاب برای آن‌هایی است که به صورت خانوادگی راه سفر را در پیش می‌گیرند به عبارتی اگر با تعداد افراد زیادی راهی شمال می‌شوید می‌توانید از هتل آپارتمان استفاده کنید و از مکان بزرگتر با امکانات بیشتری بهره‌مند شوید. تعداد اتاق خواب‌هایی که برای هتل آپارتمان‌ها در نظر می‌گیرند متفاوت است اما عموما از یک اتاق تا سه اتاق خواب متغیر می‌باشد.

 
رقابت هتل و هتل آپارتمان بر سر ارائه خدمات : هتل‌ها را با ارائه بهترین خدمات می‌شناسیم از امکاناتی چون اینترنت گرفته تا امکانات رفاهی، ورزشی و... با این حال هتل آپارتمان‌ها از این نظر تفاوت‌هایی دارند به عنوان نمونه ممکن است هتل آپارتمانی در اختیارمان قرار گیرد که روم سرویس ندارد به واقع چنین خدماتی پای ثابت هتل آپارتمان‌ها نیستند در حالی که در هتل چنین خدماتی را با بهترین سطح کیفیت می‌توان شاهد بود.
اگر به دنبال مکانی هستید که بهترین نوع از خدمات را ارائه دهد در این صورت می‌توان ادعا کرد هتل از اولویت بالاتری برخوردار است.
نکته‌ای که ذکرش ضروری به نظر می‌رسد این است که هتل‌ها دارای ستاره‌های متفاوتی می‌باشند به این معنا که برحسب میزان خدمات و سطح کیفیت آن هتل، از یک تا 5 ستاره را به هتل مذکور اختصاص می‌دهند بنابراین هتل‌ها می‌بایست بر اساس استانداردهایی خدماتشان را ارائه دهند و خود را در یک چارچوب مناسب ارزیابی کنند این در حالی است که درون هتل آپارتمان‌ها چنین مسئله‌ای مطرح نیست و محدودیت‌های این چنینی وجود ندارد.


 
آیا احداث هتل آپارتمان در شمال کار صحیحی است؟ هتل آپارتمان‌ها نیز مانند هر ساختمان دیگری ساخت و احداثشان نیازمند پشت سر گذاشتن گام‌های مشخصی است به گونه‌ای که از اخذ جواز ساخت آغاز می‌شود و مرحله به مرحله پیش می‌رود. نکته مهمی که در خصوص هتل آپارتمان‌ها وجود دارد این است که سختگیری‌هایی که بر سر راه ساخت هتل آپارتمان‌ها وجود دارد در مقایسه با هتل کمتر است و همین عامل سبب می‌شود راحت‌تر بتوانید از پس احداث یک هتل آپارتمان بر بیایید علاوه بر این از آن جا که هتل آپارتمان دارای وسعت بیشتری است به وفور مورد توجه مسافران شمال به ویژه آن‌هایی که سفرهای خانوادگی را دوست دارند قرار می‌گیرد.

ویلا رویان

اطلاعات بيشتر...
جستجو ملک
شما عزیزان میتوانید موارد دلخواه خود را با ابزار جستجو ی سایت به راحتی پیدا نمایید.مهمترين برچسب ها
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به گروه مشاورین ویلا شمال میباشد